Stavbyvedúci

Zvládneš zladiť stavebné partie? Príď nám to ukázať!

Sme stavebná spoločnosť s pôsobnosťou v širšom regióne stredného Slovenska od roku 2010. Zaoberáme sa stavbami rôzneho druhu so zameraním na bytovú politiku. Prichádzame na trh s novinkou ohľadne výstavby bytových i priemyselných objektov, základom ktorých je oceľová konštrukcia.

Vďaka rýchlosti výstavby za každého počasia a zohranému tímu ľudí sme schopní zhotoviť projekt v rekordnom čase. V blízkej budúcnosti sa plánujeme stať jednotkou na trhu vo výstavbe rodinných domov pre developerské spoločnosti a práve v súčasnosti dávame dohromady montážne tímy, pre ktoré potrebujeme spoľahlivého stavbyvedúceho, ktorý zabezpečí, že práce budú vykonané včas, v požadovanej kvalite a v nastavenom rozpočte.

Pokiaľ to dokážeš, príď k nám a staneš sa členom dynamicky sa rozvíjajúceho tímu v stabilnej spoločnosti, ktorá sa nebojí noviniek a inovácií v stavebníctve.

Ponúkame štandardné podmienky, ku ktorým pripojíme v prípade úspešne dokončených projektov zaujímavé osobné ohodnotenie – „aký si šikovný, toľko máš“


Životopis s referenciami posielajte na adresu: homolova@ultrastav.sk